ITS Chorzów

Informacje drogowe

Ulica Wyspiańskiego – zamknięcie fragmentu ulicy na czas usuwania awarii

W związku z awarią sieci kanalizacyjnej zamknięty został fragment jezdni ulicy Wyspiańskiego w Chorzowie na odcinku między ulicami Długą i Chocimską.
Na czas prowadzonych robót prowadzonych przez Chorzowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wyznaczony został objazd prowadzony ulicami Długą, Trzyniecką i Chocimską.
Wykonawca robót deklaruje zakończenie prac i przywrócenie poprzedniej stałej organizacji ruchu w tym samym dniu (18.05).
Kierujących pojazdami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania zabezpieczającego miejsce prowadzonych prac.

Lokalizacja na mapie nawigacji Waze: https://www.waze.com/en/live-map/directions?latlng=50.277204761818076%2C18.951137065887455
Wprowadzona zmiana organizacji ruchu uwzględniona została w nawigacji Waze (https://www.waze.com/waze-app) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym “Waze dla Miast” https://www.waze.com/pl/ccp).

[mt]

Source: New feed