ITS Chorzów

Informacje drogowe

ul. Wróblewskiego – awaria sieci kanalizacyjnej (19.09)

Dzisiaj (19.09) w godzinach porannych w ciągu ulicy Wróblewskiego w Chorzowie w rejonie budynków nr 1, 2b i 8, na zlecenie Chorzowsko-Świętochłowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęte zostały roboty związane z usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnej.

Ze względu na zakres i lokalizację prowadzonych prac konieczne było zamknięcie dla fragmentu jezdni ulicy. Wyznaczone zostały objazdy prowadzone ulicami Pomorską, Cieszyńską i Spółdzielczą.
Wykonawca deklaruje zakończenie robót i przywrócenie stałej organizacji ruchu do dnia 22.09.
Kierujących pojazdami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania zabezpieczającego miejsce prowadzonych prac.

Lokalizacja na mapie nawigacji Waze:

https://www.waze.com/pl/live-map/directions?latlng=50.289915050572034%2C18.941674232482914&overlay=false&utm_campaign=default&utm_medium=wme_footer&utm_source=waze_website

Wprowadzona zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie w nawigacji Waze (https://www.waze.com/waze-app) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym “Waze dla Miast” https://www.waze.com/pl/ccp).

Source: New feed