ITS Chorzów

Informacje drogowe

ul. Parkowa – zmiana organizacji ruchu w dniu 4.06.br

W związku z organizowaną w najbliższą niedzielę (4.06) na Stadionie Śląskim w Chorzowie imprezą sportową pod nazwą „69 ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego”, na wniosek Policji wprowadzone zostaną następujące zmiany organizacji ruchu pojazdów na ulicach Chorzowa:

1. w ciągu ulicy Parkowej – na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki – wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Po lewej stronie jezdni ww. odcinka ulicy Parkowej umożliwiony zostanie postój pojazdów, po prawej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania. Zmiana obowiązywać będzie od dnia godz. 11 (4.06) do północy,

2. w zależności od sytuacji drogowej Policja może podjąć decyzję o zamknięciu relacji lewoskrętu z ciągu ulicy Katowickiej (relacja z kierunku Bytomia) w kierunku ulicy Parkowej oraz zamknięciu ulicy Tysiąclecia na odcinku między al. Wojska Polskiego i ul. Ułańską (w Katowicach).

Wprowadzana zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie w nawigacji Waze (https://www.waze.com/waze-app) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym „Waze dla Miast” https://www.waze.com/pl/ccp).

Source: New feed